Volná místa

Staňte se součástí našeho týmu.
Nyní hledáme kandidáty na pozice:

Prodejce nových a ojetých vozů

Místo výkonu práce Okružní 1345, Humpolec
Náplň práce

MÁTE OBCHOD V KRVI A AUTA V SRDCI?

Společnost AUTOSALON KUDRNA V HUMPOLCI, Okružní 1345
hledá KOLEGU/KOLEGYNI na post
PRODEJCE VOZŮ

Co od Vás očekáváme? - Optimismus - Sebedůvěru - Empatii  - Umění naslouchat  - Vytrvalost a psychickou odolnost
A v neposlední řadě samozřejmě

Výborné komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:
- Zázemí silné firmy s dlouholetou tradicí
- Perspektivu stále se rozvíjející společnosti
- Pravidelné vzdělávání s možností kariérního růstu
- Motivační finanční ohodnocení
- Příspěvek na stravování
- Šanci prosadit se

Výhodou, ne podmínkou je:
Praxe v oblasti prodeje vozů (nových i ojetých). Certifikát od ČNB pro zprostředkování vázaného spotřebitelského úvěru a pojištění

 Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
 Benefity
  • Bonusy a prémie
  • Cafeterie
  • Provize z prodeje
  • Stravenkový paušál
  • Pitný režim
  • Výrobky a služby se slevou
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis na info@renaultvysocina.cz, a my se budeme těšit na osobní setkání!

Prodáváme vozy značek